AKO PREBIEHA DOVOZ AUTOMOBILU

V momente ked sa rozhodnete pre niektoré z vozidiel z našej ponuky, začína naša práca.

Preveríme automobil podľa VIN čísla vo všetkých dostupných databázach, aby sme zistili jeho históriu a súčasný stav. Ak nezistíme žiadne nezrovnalosti, automaticky bude rezervované pre Vás. Po tomto kroku dostanete od nás rezervačnú zmluvu, ktorú odporúčame preštudovať. Zmluva obsahuje všetky detaily ohľadom vozidla (typ, VIN, km, výbavu, konečnú cenu), predajcu a kupujúceho, pravdepodobný termín dovozu na Slovensko a následné odovzdanie klientovi. Akonáhle Vám bude všetko jasné, podpíšete ju a obratom obdržíte zálohovú faktúru vo výške 30% z celkovej ceny auta.
Po pripísaní platby na náš účet vyrazia naši odborní pracovníci s odťahovým vozidlom k predajcovi a vozidlo dôkladne preveria na mieste. Automobil sa kontroluje vizuálne (merač laku je vo výbave technika) aj technicky (autodiagnostika je samozrejmosť). Ak bude všetko v poriadku automobil naložíme na zabezpečené odťahové vozidlo a odchádzame na Slovensko.

Keď vozidlo príde, spravíme mu Kontrolu originality a vykonáme všetky potrebné úkony aby ste si ho mohli prihlásiť na Vašom dopravnom inšpektoráte. (do okresu BA a MA Vám ho prihlásime priamo na Vás). K prevzatiu vozidla si môžete zavolať Vášho technika na konzultáciu, prípadne je možné navštíviť servis. Následne si po doplatení kúpnej ceny môžete vozidlo odviezť.

Ak sa rozhodnete pre dovoz automobilu cez nás, cena uvedená na cenovej ponuke a zmluve je konečná a zahŕňa:

  • kontrolu originality a súvisiace úkony nevyhnutné pre prihlásenie vozidla
  • technický preukaz s odhláškou na Vás
  • poistenie vozidla počas prevozu na Slovensko
  • vozidlo odovzdávame umyté a vyčistené

V prípade dalších otázok nás kontaktujte telefonicky alebo emailom, radi Vám odpovieme.